اخبار فروشگاه جاروبرقی

news.jaroo.ir

کاربرهای متفاوت و خاص جاروبرقی آب و خاک

جاروبرقی آب و خاک دستگاهی است که از توانایی مکش آب برخوردار می باشد و ابزاری بسیار پرکاربرد به شمار می آید. این رده از جاروها در مناطق مسکونی نیز کاربردهای فراوانی دارد و بیش از آن چه که همه ما تصور می کنیم، قابلیت های ویژه ای دارد. یکی از مهم ترین کاربردهای جاروی آب و خاک در محیط های خانگی جمع آوری مایعاتی است که بر روی سطح زمین و دیگر سطوح پخش شده است و به منظور جمع آوری سریع آن جارو برقی آب و خاک مورد استفاده قرار گرفته و این دستگاه مای را به سرعت مکش کرده و تا حد امکان از ایجاد لکه روی سطوح جلوگیری به عمل می آورد. هم چنین برای جمع آوری ضایعات و زباله هایی مانند برگ خشک شده درختان، گرد و خاک و … نیز به کار می رود.

کاربردهای جاروبرقی آب و خاک

یک مکنده آب و خاک به نظافت آسان و سریع بخش های داخلی و خارجی منازل مسکونی و محیط های کاری کمک می نماید. گذشته از انجام نظافت های متداول به وسیله جاروی آب و خاک، قابلیت هایی ارائه می گردد که می تواند شگفتی ساز باشد. برخی از کاربردهای خاص دستگاه جارو برقی آب و خاک عبارت اند از:

۱- تخلیه مخزن ماشین لباس شویی

پس از پایان یافتن کار ماشین لباس شویی امکان باقی ماندن مقادیری از آب و کف در مخزن لباس شویی وجود دارد و در صورتی که نسبت به حذف آن اقدامی نگردد، به دلیل حضور رطوبت احتمال تجمع میکروب و قارچ درون محفظه لباس شویی افزایش پیدا کرده و آلودگی را به لباس ها انتقال می دهد. جهت رفع این مشکل جاروی آب و خاک راه حلی ایده آل به شمار می آید؛ مخزن جاروبرقی از گنجایش کافی برخوردار بوده و با خارج نمودن کیسه از دستگاه و نصب نازل مناسب، آب و کف باقی مانده در محفظه ماشین لباس شویی جمع آوری خواهد شد. در پایان مخزن جارو برقی به آسانی تخلیه می گردد.

۲- تمیز نمودن فیلتر ماشین لباس شویی

به منظور نظافت فیلتر ماشین لباس شویی دریچه ای در بخش پایینی دستگاه تعبیه شده است که با گشودن درب آن آب زیادی بر روی زمین جاری می شود. با استفاده از جاروبرقی صنعتی آب و خاک تمامی آب های جاری شده در محیط به خوبی قابل جمع آوری هستند.

۳- تخلیه سینک ظرفشویی

در بسیاری از اوقات مجرای عبور آب در سینک های ظرف شویی دچار انسداد شده و آب درون سینک تجمع پیدا می کند. جاروبرقی آب و خاک با برخوداری از قدرت مکش فوق العاده، آب را به طور کامل مکش کرده و درون مخزن خود نگه می دارد.دسته : مقالات

نام (الزامی):
ایمیل:
وب سایت:
نظر شما: