اخبار فروشگاه جاروبرقی

news.jaroo.ir

الکتروموتورها در جاروبرقی نیمه صنعتی و تجاری

جاروهای تجاری و دستگاه های جاروبرقی نیمه صنعتی دارای الکتروموتوری با پمپ سانتریفیوژال تقویت شده و موتور کلکتوری تقویت شده هستند. این رده از الکتروموتورهای توسط شرکت دلفین سازنده حرفه ای ترین دستگاه های جاروبرقی نیمه صنعتی و جاروبرقی صنعتی تولید می شود و نسبت به محصولات موجود در بازار از قدرت و کیفیت بالاتری برخوردار می باشند.

موتور کلکتوری و پمپ سانتریفیوژال تقویت شده

پمپ سانتریفیوژال رده ای از پمپ ها است که با استفاده از نیروی گریز از مرکز خلأ ایجاد می کند که بر اثر چرخش پمپ سانتریفیوژال به وجود می آید و این نیرو هوا را از مرکز به محیط بیرون می فرستد؛ در نتیجه آن در مرکز پمپ خلأ نسبی ایجاد می شود مواد را از بیرون به داخل هدایت می کند. مدل های تقویت شده پمپ سانتریفیوژال جاروبرقی طراحی منحصر به فردی دارند به صورتی که سبب افزایش قدرت پمپ و در نتیجه افزایش قدرت مکش جاروبرقی می گردند. موتورهای کلکتوری تقویت شده ای که بر روی دستگاه های جاروبرقی تجاری و نیمه صنعتی نصب می شود نیز نسبت به موتورهای معمولی دارای توان کارکرد بالاتری هستند.

الکتروموتور تقویت شده در دستگاه های جاروبرقی چه مزیتی دارد؟

الکتروموتورهای تقویت شده به صورت دو مرحله ای ساخته می شوند که به منظور افزایش توان و قدرت مکش رده های تجاری و صنعتی مکنده به این شکل ساخته شده اند. از طرف دیگر جهت افزایش سرعت مکش این مکنده ها تعداد الکتروموتور به دو و یا سه افزایش یافته و به صورت موازی با هم بسته می شوند. بنابراین مکنده هایی که مجهز به این رده از الکتورموتورها هستند به صورت هم زمان از قدرت مکش و سرعت مکش بالایی برخوردارند. بیشینه قدرت مکش پمپ می تواند به ۲۵۰۰ میلی متر آب و بیشینه سرعت مکش آن به ۱۸۵ متر مکعب بر ساعت برسد و با اتصال موازی سه موتور با یکدیگر مقدار سرعت مکش سه برابر می گردد.

ویژگی های ساختار موتور و پمپ تقویت شده مکنده

الکتروموتور تقویت شده ساخت شرکت دلفین ایتالیا به شکل دو مرحله ای ساخته شده که دارای فن آلومینیومی و سرعت مکش ثابت می باشد. الکتروموتورهای تقویت شده از زغال تشکیل شده اند که برای خنک کردن آن ها هوایی درون موتور در جریان است و از طرف دیگر هوای مکش شده از محیط بیرون نیز وارد موتور شده و از آن خارج می شود؛ ساختار این رده از موتور پمپ های تقویت شده به گونه ای است که دو جریان هوای در گردش با یکدیگر تداخل پیدا نمی کنند.دسته : مقالات

نام (الزامی):
ایمیل:
وب سایت:
نظر شما: