اخبار فروشگاه جاروبرقی

news.jaroo.ir

جنس به کار رفته در بدنه جاروبرقی

بدنه جاروبرقی یکی از مهم ترین بخش های این تجهیزات می باشد که دوام و استحکام آن ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در طراحی و ساخت جاروهای خانگی، تجاری، نیمه صنعتی و همین طور دستگاه های جاروبرقی صنعتی دقت بالایی به کار گرفته می شود تا علاوه بر این که در هنگام ایجاد خلأ دچار فرو رفتگی نگردند، در برابر بروز ضربه های احتمالی به اندازه کافی مقاومت داشته باشند. جاروهای خانگی و تجاری از جنس پلاستیکی، استیل و یا فولادی ساخته شده اند که هر یک دارای ویژگی ها و مزایای منحصر به فردی هستند.

بدنه پلاستیکی

پلاستیک یا پلی اورتان فشرده از جمله موادی است که در ساخت جاروبرقی خانگی و برخی از مدل های تجاری به کار می رود. بدنه پلاستیکی جاروها دارای مقاومت بالایی می باشد که در هنگام کار با دستگاه از آسیب رسیدن به آن جلوگیری می نماید. به این ترتیب جارو برقی با بدنه پلاستیک فشرده جهت استفاده در منازل و محیط های تجاری بسیار مناسب بوده و علاوه بر آن حمل و جا به جایی آسان دارند. بسیاری از جاروهای آب و خاک خانگی و تجاری از جنس پلاستیک ساخته شده اند.

بدنه استیل

بسیاری از انواع جاروبرقی های تجاری از بدنه ای با جنس استیل ساخته شده اند و به منظور نظافت و جمع آوری آلودگی های محیط های تجاری و نیمه صنعتی بسیار مناسب هستند. استیل از دوام و کیفیت بالایی برخوردار است اما از آن جایی که در ساخت این جاروها ورقه های استیل با ضخامت کم به کار می رود، ضربه پذیری کمتری دارد. ورق های استیل ضد زنگ هستند و در زمان مکش و جمع آوری مایعات زنگ زدگی روی نخواهد داد.

بدنه فولادی

تمامی دستگاه های جارو برقی صنعتی، جاروهای نیمه صنعتی و برخی از انواع جاروهای تجاری از بدنه ای با جنس فولاد ساخته شده اند که ضخامت بالایی داشته و با رنگ اپوکسی پوشش داده شده است. این رده از دستگاه های جارو برقی از قدرت مکش، دوام و استحکام بالایی برخوردار هستند و به منظور نظافت مجتمع های تجاری، پارکینگ ها، مساجد و دیگر اماکن مذهبی، محیط های آموزشی، مراکز درمانی، کارگاه ها و … مورد استفاده قرار می گیرند.دسته : مقالات

نام (الزامی):
ایمیل:
وب سایت:
نظر شما: