اخبار فروشگاه جاروبرقی

news.jaroo.ir

انواع پاکت جاروبرقی

دستگاه های جاروبرقی خانگی و برخی از انواع جاروهای تجاری دارای پاکت جمع آوری خاکروبه هستند و امروزه کیسه های جاروبرقی در انواع متنوع تری عرضه شده اند تا با شرایط کاربران سازگاری داشته باشد. دستگاه های جاروبرقی صنعتی مخزن بدون کیسه دارند. کیسه خاکروبه جاروهای خانگی به منزله فیلتر آن می باشد و در اطمینان حاصل نمودن از فیلتراسیون مطلوب و عملکرد بهینه دستگاه نقش موثری ایفا می کند. کیسه های جاروبرقی گرد و غبار و دیگر آلودگی های جمع آوری شده را در خود نگه می دارد و در کنار فیلتر دستگاه از آسیب رسیدن به واحد مکنده جارو و بازگشت غبارات به محیط جلوگیری به عمل می آورد.

انتخاب پاکت مناسب جاروبرقی

یکی از نکاتی که هنگام تهیه پاکت جارو برقی به آن متناسب بودن آن با دستگاه است و در صورتی که کیسه مناسب جاروبرقی انتخاب نشود به آن صدمه وارد می شود. این انتخاب بر اساس رده جاروبرقی، مدل آن، نام تجاری و جایگیری مناسب در دستگاه صورت می گیرد. تعویض یا تخلیه به موقع پاکت جاروبرقی در حفاظت و نگه داری از دستگاه بسیار اثر گذار خواهد بود و جارو برقی را به سمت ارائه بهترین کارکرد پیش می برد.

انواع پاکت جاروبرقی

پاکت یا کیسه جاروبرقی در مدل های یک بار مصرف و دائمی ارائه می گردند که بسته به نوع جارو برقی یا شرایط و امکانات کاربران مورد استفاده قرار می گیرند.

پاکت یک بار مصرف

پاکت های یک بار مصرف پس از پر شدن دیگر قابل استفاده نیستند و می بایست دور انداخته شوند و سپس پاکتی جدید جایگزین می شود که این عمل با سهولت هر چه تمام تر انجام می پذیرد.

کیسه دائمی

کیسه های خاکروبه دائمی به طور معمول از جنس پارچه تولید شده اند که دارای قابلیت تخلیه و شستشو هستند. به این ترتیب هنگامی که این کیسه پر می شود کاربر آن را در محل مناسب تخلیه نموده و حتی می تواند این قطعه را مورد شستشو قرار داده و پس از خشک شدن کامل کیسه را در جای خود قرار دهد.



دسته : مقالات

نام (الزامی):
ایمیل:
وب سایت:
نظر شما: