اخبار فروشگاه جاروبرقی

news.jaroo.ir

برتری جاروبرقی تجاری نسبت به جاروهای متداول

جاروبرقی تجاری رده ای از دستگاه های نظافتی تحت عنوان مکنده است که نسبت به جاروهای خانگی بزرگ تر و پر قدرت تر بوده و برای نظافت انواع محیط های تجاری مورد استفاده قرار می گیرد. جاروبرقی تجاری دارای سه موتور تک فاز می باشد و توان این موتورها با اجزای مختلف دستگاه همانند مساحت فیلتر، جنس فیلتر، محل قرار گرفتن اجزا، مواد قابل جمع آوری و … تناسب دارد و بنابراین از داغ شدنن بیش از اندازه موتورها جلوگیری می شود. این دسته از مکنده ها دارای لوازم جانبی متنوع برای نظافت انواع سطوح، خرطومی مقاوم با طول مناسب، بست های مقاوم برای اتصال موتور مکنده به بدنه دستگاه و چرخ های بزرگ و روان جهت سهولت در جا به جایی هستند و در برخی مدل های آن امکان جدا کردن مخزن زباله و تخلیه آسان آن وجود دارد.

جاروبرقی تجاری قابل حمل و انعطاف پذیر

دستگاه های جارو برقی تجاری واحد مکنده در قسمت بالایی دستگاه قرار گرفته از همین رو به یک جارو با ابعاد مناسب تبدیل شده است. این جارو قدرت مانور بالایی داشته و با سهولت در امکان تجاری و محیط های دیگر به کار گرفته می شود و قابل جا به جایی در نقاط مختلف محیط می باشد. جارو برقی تجاری یا جاروبرقی آب و خاک مایعات و جامدات را مکش کرده و در مخزن با ظرفیتت زیاد خود جای می دهد.

فیلتر کیسه ای

بر روی مکنده های تجاری فیلتر کیسه ای نصب گردیده که ذرات گرد و غبار را در خود نگه می دارد و از نفوذ این ذرات به موتور مکنده جارو برقی ممانعت می کند. برخی از انواع فیلترهای نصب شده در جاروهای تجاری خاصیت آنتی باکتریال دارند و جهت استفاده در محیط های حساس و مبارزه با بیماری های تنفسی مناسب خواهد بود. علاوه بر این می توان فیلتر هپا نصب نمود که قادر استت عملیات فیلتراسیون را تا سطح بیش از ۹۹ درصد انجام دهد و ذراتی به کوچکی ۰.۳ میکرون را در خو نگه می دارد.

تضمین کیفیت

واحد مکنده، بدنه اصلی، شاسی، مخزن، تجهیزات جانبی و … جاروبرقی از بالاترین سطح کیفیت برخوردار بوده و در کنار یکدیگر عملکرد فوق العاده دستگاه را موجب می شوند. جاروهای تجاری و جاروبرقی صنعتی با قدرت مکش و سرعت مکش بالا انواع مواد جامد و مایع را جمع آوری می کنند و بهداشت و تمیزی محیط را فراهم می آورند.دسته : مقالات

نام (الزامی):
ایمیل:
وب سایت:
نظر شما: