اخبار فروشگاه جاروبرقی

news.jaroo.ir

جاروبرقی رباتیک خانگی چه ویژگی هایی دارد؟

جاروبرقی رباتیک یک مکنده کوچک هوشمند بوده که در سال های اخیر طراحی و به بازار عرضه گردیده است. این وسیله به منظور تمیز نمودن منازل و یا فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد. این رده از جاروهای خانگی به وسیله باتری تغذیه می شوند و مجهز به سنسورهایی هستند که قابلیت ردیابی و تشخیص موانع محیطی را داشته و در صورت نزدیک شدن به مانع مانند میز، صندلی، پایه های مبلمان، دیوار و هر شی دیگری که امکان برخورد با آن وجود داشته باشد، به طور خودکار تغییر مسیر داده و به سمت فضای بدون مانع حرکت می کند. هم چنین این دستگاه قادر است لبه ها و نقاط مرتفع را تشخیص دهد و در نتیجه از سقوط آن جلوگیری می گردد.

ویژگی های جاروبرقی رباتیک

جارو برقی شارژی رباتیک گرد و غبار سطح زمین را جمع آوری می کند برخی از انواع آن ها نیز دارای قابلیت مکش زباله های تر هستند. جاروی رباتیک گوشه ها و کناره های خانه را تمیز می گرداند و اگر در زمان کار شارژ آن کمتر از مقدار مشخصی برسد، پیش از آن که شارژ آن به طور کامل به پایان رسد، به شارژر خود بازگشته و پس از شارژ شن دوباره به ادامه نظافت می پردازد. سنسورهای جاروبرقی رباتیک محیط اطراف را اسکن کرده و به این ترتیب با کمترین میزان خطا بخش های مورد نظر را نظافت می کند.

نظافت و تخلیه مخزن جاروی رباتیک

به منظور تمیز نمودن جارو برقی درب آن باز شده و زباله های جمع آوری شده به آسانی تخلیه می شوند و فیلتر آن نیز با استفاده از ابزار مخصوص قابل نظافت می باشد.

کنترل جاروبرقی

جاروی رباتیک دارای امکان کنترل و تنظیم بوده و می تواند با استفاده از کنترل راه دور فرمان های لازم را برای دستگاه تعیین نمود.

جاروبرقی رباتیک بله یا خیر؟

نسل جدید دستگاه های جاروبرقی صنعتی شارژی این امکان را برای افراد فراهم می آورد تا حتی زمانی که در خانه و یا محل کار خود حضور ندارند، محیطی تمیز در اختیار داشته باشند و به ویژه برای شاغلانی که ساعت های طولانی خارج از منزل به سر می برند، می تواند ابزاری مناسب جهت صرفه جویی در وقت و انرژی باشد. از آن جایی که این رده از جاروهای خانگی از در ابعاد کوچک ساخته شده اند، مخزن خاکروبه آن ظرفیتی بسیار محدود دارد و جهت نظافت محیط هایی با آلودگی زیاد کارایی لازم را نخواهد داشت. به دلیل محدودیت در گنجایش و هم چنین کمتر بودن قدرت مکش نسبت به جاروهای متداول بهتر از این جاروها در مناطقی با حجم پایین گرد و غبار و زباله و تنها برای نظافت سطحی استفاده گردد.دسته : مقالات

نام (الزامی):
ایمیل:
وب سایت:
نظر شما: