اخبار فروشگاه جاروبرقی

news.jaroo.ir

خاص ترین جاروبرقی آب و خاک

جاروبرقی ونتوس ساخت کشور آلمان یکی از بهترین انواع جاروبرقی آب و خاک می باشد که با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی ها طراحی و ساخاته است. این جاروبرقی صنعتی به گونه ای طراحی گردیده که نسبت به محصولات مشابه موجود در بازار قابلیت استفاده از حداکثر ظرفیت کیسه آن وجود دارد. جارو برقی آب و خاک دارای سیستم کنترل قدرت مکش بوده و کاربر قادر خواهد بود به همان اندازه که نیاز است، این مقدار را تنظیم کند. مشخصات فنی و عملکرد این جارو آن را به دستگاهی منحصر به فرد و متمایز تبدیل نموده است. برخی از اجزای جارو برقی آب و خاک عبارت اند از:

۱- مخزنی با قابلیت استفاده از بیشینه ظرفیت

نحوه قرار گرفتن کیسه خاکروبه درون مخزن جاروبرقی به شکلی است که از همه گنجایش آن استفاده مفید به عمل می آید و فضای هدر رفته وجود نخواهد داشت.

۲- سیستم قدرت مکش قابل کنترل

قدرت مکش جارو از قابلیت تنظیم برخوردار بوده و کاربر متناسب با جنس سطح و شدت آلودگی قدرت مکش را تغییر می دهد. به عنوان مثال در هنگام نظافت سطوح صاف و مسطح نازل جاروبرقی به سطح می چسبد که به منظور جلوگیری از آن می توان قدرت مکش را کاهش داد.

۳- جایگاه قرارگیری لوازم جانبی

در بدن دستگاه مکنده جایگاهی برای قرار دادن تجهیزات جانبی تعبیه شده که با استفاده از آن تمامی لوازم مورد نیاز همواره در دسترس کاربر قرار دارد و علاوه بر آن فضای اضافه اشغال نمی کند.

۴- سوکت الکتریکی

سوکت الکتریکی نصب شده بر روی بدنه جارو برقی از ایجاد جریان الکتریکی اضافه و مختل شدن عملکرد فیوز جلوگیری نموده و خاموشی جاروبرقی آب و خاک با تاخیر انجام می شود. این تأخیر سبب می گردد در هنگام خاموش شدن گرد و غبار باقی مانده در لوله خرطومی جارو مکش شود و هیچ آلودگی درون آن باقی نماند.

۵- فیلتر

فیلتر جاروی آب و خاک ونتوس بسیار با دوام بوده و قابل شستشو می باشد. هم چنین این فیلتر به آسانی و بدون نیاز به استفاده از ابزار خاصی تعویض می گردد.



دسته : مقالات

نام (الزامی):
ایمیل:
وب سایت:
نظر شما: