اخبار فروشگاه جاروبرقی

news.jaroo.ir

جاروبرقی هتلی چه ویژگی هایی دارد؟

هتل ها محلی برای اسکان مسافران می باشد و در اغلب مواقع نیز جایگاهی برای برگزاری همایش ها و گردهمایی ها به شمار می آید. به دلیل رفت و آمد افراد گوناگون در هتل ها انجام عملیات نظافت این اماکن ضرورت پیدا می کند. هتل ها دارای بخش های مختلف هم چون اتاق های متعدد، سالن، لابی، رستوران و … می باشد که لازم است هر یک از آن ها به طور پیوسته تمیز گردند. تمیزی و زیبایی هتل ها و رستوران ها مهم ترین عامل جذب مشتری محسوب می شود و در صورتی که مشتریان از وضعیت بهداشت و نظافت این مکان ها رضایت نداشته باشند، به سرعت تعداد مراجعین کاهش یافته و تمایلی برای حضور در آن هتل یا رستوران وجود نخواهد داشت. هتل ها با استفاده از جاروهای تجاری قابل نظافت هستند و نیازی به جاروبرقی صنعتی در آن نیست.

نظافت هتل و رستوران با جاروبرقی هتلی

به منظور افزایش سطح بهداشت و تمیزی هتل ها استفاده از دستگاه های جاروبرقی هتلی شیوه ای مناسب و کارآمد تلقی می گردد. جاروبرقی یا مکنده ابزاری است که درون مخزن آن خلا یا فشار منفی به وجود می آید و هوا به همراه آلودگی ها به داخل آن مکش می شوند.

ویژگی های جارو برقی هتلی

دستگاه های جاروبرقی هتلی سطح صدای پایین و ظاهری زیبا دارد و در مدل های آب و خاک جهت جمع آوری زباله های خشک و مرطوب ارائه شده اند که تحت عنوان جاروبرقی آب و خاک شناخته می شوند. هم چنین برای جمع آوری گرد و خاک و زباله های خشک نیز جاروهای خاک به بازار عرضه شده است. جاروهای تجاری جهت استفاده در هتل ها و محیط های تجاری ابعادی جمع و جور و ظاهری مناسب داشته و با این حال از قدرت بالایی برای نظافت یک محیط برخوردار می باشد. جارو برقی هتلی دارای سهولت کاربری بوده و به آسانی در محیط جا به جا می شود. اتاق ها، لابی ها، رستوران، مبلمان، سطوح سنگی و سرامیکی، فرش و موکت و … همه و همه با استفاده از دستگاه جاروبرقی هتلی با کیفیت فوق العاده نظافت شده و تمیزی و زیبایی محیط فراهم می گردد.

ساختار جاروی هتلی

برخی از انواع جاروهای هتلی یا تجاری با بدنه ای استیل و برخی دیگر با بدنه های پلاستیکی با مقاومت بالا طراحی و ساخته شده اند تا در هنگام کار از آسیب رسیدن به دستگاه جلوگیری به عمل آید. جارو برقی هتلی از کابل برق بلند و مقاوم برخوردار بوده که جهت استفاده در هتل ها و محیط های تجاری مناسب می باشد. جاروهای هتلی به نازل ها و سری های متنوع مانند نازل سر تخت به منظور نظافت گوشه ها و نقاط زاویه دار، برس های گرد برای نظافت مبلمان و صندلی ها و … تجهیز گردیده که نظافت آسان و بی نظیر تمامی بخش های یک هتل را امکان پذیر می سازد.دسته : مقالات

نام (الزامی):
ایمیل:
وب سایت:
نظر شما: