اخبار فروشگاه جاروبرقی

news.jaroo.ir

جاروی مرکزی خانگی، حرفه ای و قدرتمند

اساس عملکرد دستگاه های جاروبرقی صنعتی و جارو برقی خانگی به گونه ای است که از قسمت پشت آن هوا خارج شده و وارد محیط می شود. این پدیده گرد و غبار را در خانه پراکنده می کند و از طرف دیگر این جاروها بسیار پر سر و صدا هستند. دستگاه های جاروبرقی مرکزی جایگزین بسیار مناسبی برای این جاروها می باشند زیرا بدون هیچ گونه سر و صدایی و با کیفیتی باور نکردنی گرد و غبار خانه را جمع آوری می کند. جاروی مرکزی به اندازه ای بی صدا است که در هنگام کار با آن می توان به موسیقی مورد علاقه گوش داد و افراد خانواده نیز در آرامش به سر می برند. این در حالی است که در جاروبرقی های متداول با گرم شدن موتور کیسه جارو داغ می شود و بوی نامطبوع پیدا می کند. هم چنین همیشه مقداری گرد و غبار از فیلتر عبور کرده و با جریان هوای خروجی به محیط خانه باز می گردد. هر چند که وجود یک فیلتر با کیفیت ضروری است اما به تنهایی کافی نیست. زمانی که کیسه جارو برقی پر شود، قدرت مکش دستگاه کاهش یافته و کارایی آن افت می کند.

طراحی منحصر به فرد جاروبرقی مرکزی

جاروی مرکزی از طراحی زیبا و ساختاری ارگونومیک و با کیفیت برخوردار می باشند. جاروبرقی مرکزی به عنوان یک مکنده بی سیم شناخته می شود و دارای دسته ای قابل تنظیم است که دستگاه با آن کنترل می گردد. این دسته ها که در مدل های متنوعی ساخته شده اند، مجهز به یک صفحه نمایشگر LCD بوده که وضعیت خاموش و روشن بودن، میزان قدرت مکش، وضعیت کیسه خاکروبه، وضعیت فیلتر، نیاز به تعمیر، مسدود شدن جریان هوا، حرارت بیش از اندازه و … را نشان می دهد. برخی از انواع دسته های کنترلی به منظور برقراری ارتباط دارای چراغ های LED هستند.

انتخاب دستگاه متناسب با نوع نیاز مصرف کننده

دستگاه های جاروبرقی مرکزی در مدل ها و اندازه های متنوع برای نظافت خانه ها با متراژهای متفاوت طراحی شده و مورد استفاده قرار می گیرند. مخزن جارو دارای ابعاد مناسبی است که در طول سال بیش از دو یا سه بار لزومی به تخلیه آن نخواهد بود.

نحوه عملکرد جاروبرقی مرکزی

بدنه اصلی جاروی مرکزی که بهترین جاروبرقی خانگی است، در مکانی دور از خانه مانند پشت بام، پارکینگ و … نصب می گردد و از طریق لوله کشی انشعاب هایی به بخش های مختلف خانه کشیده می شود. به منظور اتصال لوله خرطومی به انشعاب ها درگاه هایی شبیه به پریز تعبیه خواهد شد و به این ترتیب جهت نظافت تنها خرطومی جا به جا می شود و مانند دستگاه های معمولی نیازی به حرکت دادن بدنه سنگین جارو برقی نخواهد بود. دور بودن جارو از محیط خانه سبب می شود گرد و غبار دوباره وارد اتاق نشود و نظافت کاملاً بدون صدا انجام شود. این رده از مکنده ها برای افراد مبتلا به بیماری های آسم و آلرژی بسیار مناسب است.دسته : مقالات


    Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'twentyten_comment' not found or invalid function name in /home/jarooir/domains/jaroo.ir/public_html/news/wp-includes/comment-template.php on line 1694
نام (الزامی):
ایمیل:
وب سایت:
نظر شما: