اخبار فروشگاه جاروبرقی

news.jaroo.ir

مزیت های جاروبرقی پاکتی یا کیسه دار

خرید یک جاروبرقی در ابتدا کار ساده ای به نظر می رسد اما هنگامی که گزینه های پیش رو مورد بررسی قرار می گیرد خواهیم دید که به دلیل تنوع محصول و نقاط قوت و ضعف فراوان انتخاب مناسب ترین دستگاه چندان آسان نخواهد بود. بدون در نظر گرفتن ویژگی های دستگاه های جاروبرقی موجود در بازار امکان تهیه مناسب ترین آن وجود ندارد. زمانی که بدانیم چه چیز می خواهیم فرآیند خرید جارو سهولت یافته و بهتر می توان تصمیم گیری نمود. یکی از نکات مهمی که در هنگام انتخاب بهترین جاروبرقی خانگی حتماً باید به آن توجه نمود، پاکتی یا غیر پاکتی بودن آن می باشد.

 

مقایسه جاروبرقی پاکتی و بدون پاکت

مدل های مختلفی از جارو برقی خانگی وجود دارد و اساس عملکردی مشابهی دارند اما در اصل از لحاظ نوع جمع آوری زباله ها دو نوع دستگاه وجود دارد: پاکتی و بدون پاکت. علاوه بر این جاروهای برقی با لوازم جانبی متنوعی ارائه می گردند که فرآیند پاکیزه کردن را برای کاربران راحت تر می کند. جاروبرقی های کیسه دار و بدون کیسه هر یک مزیت ها و معایب مخصوص به خود را دارند و برای این که بدانیم کدام یک بهتر و مناسب تر است، مزیت ها و معایب آن ها را بر می شماریم.

مزیت های استفاده از جاروبرقی پاکتی

استفاده از جاروهای کیسه دار از گذشته تا به امروز رواج بسیار زیادی داشته است. در داخل جاروبرقی محلی برای قرار گرفتن کیسه وجود دارد و این کیسه به آسانی برداشته شده و جایگزین می گردد. پاکت جاروبرقی مخصوص رده های خانگی و تجاری می باشد و اغلب دستگاه های جاروبرقی صنعتی بدون پاکت هستند. در ادامه به معرفی مزیت های این رده از دستگاه های جارو برقی خانگی می پردازیم.

۱- بهداشت

جارو برقی های کیسه دار سطح بهداشتی بالایی دارند. کیسه ها کاملاً بسته هستند و نه تنها در هنگام استفاده بلکه در زمانی که از جارو خارج می شود، ذرات آلرژی زا و گرد و خاک در آن باقی مانده و به محیط اطراف راه پیدا می کند و در نتیجه سلامت افراد حفظ گردد.

۲- توصیه شده برای بیماران آلرژی

دستگاه های جاروبرقی خانگی کیسه دار برای نظافت محیط هایی که افراد مبتلا به بیماری های آسم و آلرژی در آن حضور دارند، توصیه می گردد. در این رده از جاروها پاکت به عنوان یک فیلتر بزرگ عمل می کند و در به دام انداختن گرد و غبار و سایر آلودگی ها بسیار مؤثر عمل می کند. این کیسه ها راه نفوذ هوا ندارند و در نتیجه امکان فرار ذرات جمع آوری شده از آن وجود ندارد و این اطمینان خاطر حاصل می گردد که ذرات حساسیت زا در محیط پخش نخواهد شد.

۳- امکان نصب فیلتر هپا

برخی از دستگاه های جارو برقی خانگی دارای قابلیت نصب فیلتر هپا هستند. این فیلتر قدرتمندترین نوع فیلتر می باشد که ذراتی به کوچکی ۰.۳ میکرون را فیلتر سازی می کند.

۴- تعویض و نظافت آسان

اگر پاکت جارو یک بار مصرف باشد به راحتی می توان آن را خارج نمود و پاکت نو را جایگزین کرد. هم چنین کیسه های دائمی از جنس پارچه هستند که به آسانی تخلیه شده و شستشو می گردند و در نهایت به جای خود بازگردانده می شود.

با در نظر گرفتن ویژگی های یاد شده می توان در جهت انتخاب آن تصمیم گیری نمود.

در مطالب آینده به بررسی مزیت های جاروبرقی بدون پاکت می پردازیم.دسته : مقالات

نام (الزامی):
ایمیل:
وب سایت:
نظر شما: