اخبار فروشگاه جاروبرقی

news.jaroo.ir

کاربرد و ویژگی های جاروبرقی آب و خاک

در هر کدام از محیط های خانگی، تجاری و حتی در مراکز صنعتی وجود یک جاروبرقی آب و خاک ضرورت دارد. جاروهای آب و خاک اغلب در مراکز تجاری، فروشگاه ها، مراکز درمانی، مراکز آموزشی، صنایع و … مورد استفاده قرار می گیرند که انطباق پذیری و سهولت کاربری از جمله ویژگی های منحصر به فرد این تجهیزات به شمار می آید. جارو برقی آب و خاک نسبت به جاروهای متداول کارآمدتر بوده و دارای قابلیت های بیشتری است و در محیط های گوناگون به منظور انجام امور مختلف به کار گرفته می شود و اگر کاربر تنها یک بار از مکنده آب و خاک استفاده کند دیگر آن را کنار نخواهد گذاشت. خوب است بدانیم که همه دستگاه های جاروبرقی صنعتی دارای قابلیت مکش مایعات نیز هستند.

ویژگی های منحصر به فرد جاروبرقی آب و خاک

مهم ترین ویژگی جاروی آب و خاک همه کاره بودن آن است. هم چنین این دسته از مکنده ها از قدرت بالاتری نسبت به جاروهای معمولی برخوردار بوده به گونه ای که آلودگی ها و ضایعات سخت تر را که می تواند به جاروبرقی های متداول آسیب برساند، بدون هیچ مشکلی جمع آوری کند و حتی در محیط های مرطوب به کار گرفته شود. جارو برقی آب و خاک علاوه بر این که برای نظافت و جمع آوری گرد و خاک مورد استفاده قرار می گیرد دارای قابلیت تخلیه آب می باشد. این تجهیزات در مدل ها و ابعاد گوناگون طراحی و تولید شده اند که با توجه به حجم مواد قابل جمع آوری و نیازهای کاربر انتخاب می شوند. مکنده آب و خاک از ظرفیت بالایی برخوردار بوده که قادر است مواد ریز و درشت را مکش کند.

ساختار جارو برقی آب و خاک

دستگاه های جارو برقی آب و خاک از سه جز اصلی یعنی مخزن زباله، لوله خرطومی و واحد مکنده تشکیل گردیده است. موتور و پمپ جارو در بخش بالایی دستگاه قرار گرفته و دهانه مکش پایین تر آن تعبیه می شود. به این ترتیب مایعات مکش شده بدون تماس با فیلتر و واحد مکنده به سمت مخزن می شود. همان طور که به آن اشاره شد مکنده آب و خاک یک دستگاه چند کاره است؛ در همه دستگاه های جاروبرقی محلی برای خروج جریان هوا از موتور و پمپ آن وجود دارد که در انواع جاروهای آب و خاک می توان یک شلنگ در امتداد اگزوز خروجی نصب نمود تا از این هوا به عنوان استفاده شود و بنابراین در مواقع لزوم جارو به یک دمنده تبدیل خواهد شد. هم چنین اگر درون لوله خرطومی گرفتگی روی داده باشد به این طریق مواد باقی مانده در آن خارج می شود.دسته : مقالات

نام (الزامی):
ایمیل:
وب سایت:
نظر شما: