اخبار فروشگاه جاروبرقی

news.jaroo.ir

نظافت پله برقی با جاروبرقی نیمه صعتی

بهداشت و نظافت محیط های تجاری از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد و حجم بالای رفت و آمد ملزم می کند که محیط به صورت منظم و دائمی با روش های صحیح نظافت گردد. پله برقی یکی از ابزارهایی است که امروزه در همه مجتمع های تجاری، فروشگاه ها، پایانه ها و … مورد استفاده قرار می گیرد. پله برقی تشکیل شده از صفحات فلزی است که بر روی یک نوار نقاله حرکت می کنند و حرکتی ثابت و پیوسته دارند. از آن جایی که پله برقی در اماکن عمومی و پر رفت و آمد نصب می شود همواره در معرض آلودگی قرار گرفته و زباله ها در میان شیارهای آن به دام می افتند و در عملکرد پله برقی اختلال ایجاد می کند، بنابراین لازم است پله برقی نیز همانند دیگر بخش های یک مجتمع تجاری تمیز شود که با استفاده از جاروبرقی نیمه صنعتی و یا جاروبرقی صنعتی قابل نظافت می باشد.

نظافت پله برقی با استفاده از جاروبرقی نیمه صنعتی

به منظور نظافت حرفه ای و با کیفیت محیط های تجاری و دیگر اماکن پر تردد دستگاه جارو برقی نیمه صنعتی یک ابزار کارآمد به شمار می آید و تمامی قسمت های آلوده محیط از جمله پله برقی ها را تمیز می کند. یکی از قابلیت های جاروبرقی نیمه صنعتی نصب نازل ثابت است که در بخش جلویی دستگاه قرار می گیرد و عملیات نظافت را انجام می دهد. برای نظافت پله برقی نیز جاروبرقی نیمه صنعتی با نازل ثابت به کار می رود به گونه ای که جاروبرقی به صورت ثابت در پایین پله برقی قرار داده می شود و با حرکت کردن پله برقی فرایند نظافت انجام می گیرد.

ویژگی جاروبرقی نیمه صنعتی

جاروبرقی نیمه صنعتی از قدرت مکش فوق العاده ای برای جمع آوری مواد مایع و جامد برخوردار است و به این ترتیب تمامی آلودگی ها و زباله هایی که در شیارهای پله برقی به دام افتاده، خارج می شوند. جارو برقی نیمه صنعتی یا مکنده نیمه صنعتی با نازل ثابت جهت نظافت مجتمع های تجاری و مراکز مشابه آن وسیله ای مناسب و مقرون به صرفه است که محیط و پله برقی ها را تمیز می نماید و از خراب شدن پله ها بر اثر وجود زباله و آلودگی جلوگیری می کند.دسته : مقالات

نام (الزامی):
ایمیل:
وب سایت:
نظر شما: