اخبار فروشگاه جاروبرقی

news.jaroo.ir

مقایسه جاروبرقی متداول و جاروهای ایستاده

انتخاب جاروبرقی مناسب و حتی دستگاه های جاروبرقی صنعتی جهت پاسخ گویی به نیازهای مصرف کنندگان به خواسته آنان و این که چه چیزی باید نظافت شود، بستگی دارد. به طور کلی دو نوع جاروی خانگی وجود دارد: ایستاده و متداول. جاروبرقی های ایستاده دستگاه های بزرگی هستند که به صورت عمودی بر روی سطح قرار می گیرد و عملیات نظافت را انجام می دهد.

جارو برقی ایستاده

جارو برقی های ایستاده یا عمودی هر چند که سطح زمین را خوب تمیز می کنند اما چند عیب دارند که به توضیح ان می پردازیم:

وزن بالا

جاروهای ایستاده خانگی سنگین هستند و لازم است کاربر از قدرت کافی برای استفاده از آن برخوردار باشد، در غیر این صورت شخص را دچار خمیدگی و کمر درد می کند. هم چنین وزن بالای جارو سبب ایجاد فشار بیشتر به فرش شده و به آن آسیب می رساند. این جارو با استفاده از اعمال نیروی فیزیکی بر روی سطح آلودگی ها را جمع آوری می کند.

ابعاد بزرگ

دستگاه های جارو برقی خانگی با ساختار عمودی ارتفاع زیادی دارند و جهت نگه داری در فضاهای کوچک جای نمی گیرند.

جاروبرقی خانگی متداول

به منظور نظافت آسان محیط های خانگی با کیفیت مطلوب جاروهای متداول خانگی مناسب و ایده آل هستند. این مکنده ها ابعاد جمع و جوری دارند و بر روی چرخ های گردان قرار گرفته اند به صورتی که کاربر تنها با حرکت دادن دسته جارو سطوح را نظافت می کند و بر خلاف جاروهای عمودی نیازی به حمل بدنه جارو در حین کار نخواهد بود. علاوه بر این جاروهای خانگی متداول فرآیند نظافت را با از طریق مکش با قدرت بالا انجام می دهد.  جارو برقی متداول خانگی برای نظافت پله های نیز به کار می رود. ابعاد مناسب این جارو نگه داری و جا به جایی آن ها را آسان می سازد و امکان تمیز نمودن گوشه ها و زاویه ها را فراهم می کند. امروزه جاروهای خانگی به گونه ای ساخته شده اند که می توانند مایعات را نیز مکش کنند.

ویژگی های جاروبرقی متداول خانگی

این رده از جاروهای خانگی از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار می باشند که مدل های ایستاده فاقد آن هستند. برخی از این ویژگی ها عبارت اند از:

فیلتر کارآمد

فیلتر نصب شده بر روی جاروهای متداول گرد و خاک ذرات میکروسکوپی را که بیماری های تنفسی و آسم را تشدید می کنند، به دام می اندازند. برخی از انواع این جاروها دارای قابلیت تعبیه فیلتر هپا می باشند که بهترین نوع فیلتر به شمار می آیند.

مدل های پاکتی و بدون پاکت

جارو برقی های خانگی در مدل های پاکتی و بدون پاکت ساخته شده اند که کاربران متناسب با شرایط خود آن را انتخاب می کنند. جاروهای بدون پاکت امکان استفاده از تمام ظرفیت مخزن جارو را فراهم می آورد و جاروهای پاکتی نیز برای افراد مبتلا به آسم و آلرژی مناسب می باشد.دسته : مقالات

نام (الزامی):
ایمیل:
وب سایت:
نظر شما: