اخبار فروشگاه جاروبرقی

news.jaroo.ir

معرفی رده جدید جاروهای خانگی

جاروبرقی آب و خاک همان طور که از نام آن پیدا است دارای قابلیت مکش هر دو مواد جامد و مایع می باشد و در میان دستگاه های جاروبرقی خانگی از قدرت و کارایی بالاتری برخوردار هستند و می توانند وظایف سنگین تری انجام دهند. اکنون گروه جدید و منحصر به فردی از جاروهای خانگی با قابلیت جمع آوری مایعات و جامدات توسط شرکت سازنده دستگاه های جاروبرقی صنعتی و خانگی تولید و به بازار ارائه شده است که تحولی عظیم در میان جارو برقی های خانگی به وجود آورده اند.

معرفی جاروبرقی خانگی جدید

شرکت نیلفیسک یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان تجهیزات نظافت صنعتی و خانگی سری جدیدی از جاروهای خانگی خود را تحت عنوان Multi معرفی و به بازار عرضه نموده که از نوع آب و خاک است. این رده از جاروبرقی های خانگی به منظور جمع آوری زباله های درشت تر در خانه و هم چنین محیط های بیرونی آن مانند تراس، اطراف استخر، پارکینگ، انباری و … ایده آل خواهند بود و آلودگی هایی بیش از گرد و غبار را جمع آوری می کنند.

جارو برقی سری Multi شرکت نیلفیسک برای نظافت خانه، ماشین و محیط های بیرونی جهت مکش آب و یا جمع آوری برگ درختان مورد استفاده قرار می گیرد. این جارو قابلیت دمندگی دارد و در مدت زمان ۲۰ ثانیه یک تیوب را از هوا پر می کند. در صورتی که بر روی سطح زمیم در خانه و یا زیر زمین آب ریخته باشد، به وسیله آن آب مکش می شود و فیلتری یکسان برای هر دو مواد جامد و مایع دارد.

ویژگی های سری Multi جاروبرقی نیلفیسک

فیلتر جاروهای Multi با استفاده از سیستم نیمه اتوماتیک نظافتی تمیز می گردد؛ به شکلی که با فشردن یک دکمه فیلتر در عرض دقایقی کوتاه تمیز خواهد شد. جهت دسترسی سریع و آسان به لوازم جانبی جارو محل های ویژه ای بر روی بدنه تعبیه شده که این تجهیزات در ون آن ها قرار می گیرد و کاربر با سهولت به ابزار مورد نیاز خود دست می یابد. جاروبرقی های Multi دارای نگه دارنده خرطومی هستند که در هنگام خاموش بودن دستگاه شلنگ جمع و جور می شود.

نسل جدیدتر دستگاه های جارو برقی سری Multi به نشانگر وضعیت فیلتر تجهیز شده اند که نشان می دهد قدرت مکش کاهش یافته و زمان نظافت فیلتر فرا رسیده است. موتور پر قدرت، بدنه مقاوم، تخلیه آسان مخزن، شروع و توقف خودکار قطعات الکتریکی، امکان نصب پاکت و … در کنار سیستم فیلتراسیون کارآمد این دستگاه ها را جاروهایی با کیفیت فوق العاده و عملکردی بی نظیر تبدیل نموده است.دسته : مقالات

نام (الزامی):
ایمیل:
وب سایت:
نظر شما: