اخبار فروشگاه جاروبرقی

news.jaroo.ir

جاروبرقی تجاری ایده آل برای نظافت محیط های تجاری

دستگاه های جاروبرقی تجاری تفاوت های عمده ای با جاروهای خانگی دارند و جهت نظافت محیط های تجاری و اداری جاروهای تجاری مناسبی طراحی شده اند که عملیات پاک سازی محیط را به خوبی انجام می دهد. یک جاروبرقی تجاری مزایای متعددی دارد که کاربران با استفاده از آن همواره احساس رضایت خواهند داشت. امروزه انواع گوناگونی از جارو برقی تجاری تولید و به بازار عرضه شده است که کاربران متناسب با شرایط و امکانات خود می توانند دستگاه مناسب را انتخاب کنند.

ویژگی های برتر جاروبرقی تجاری و جاروبرقی صنعتی نسبت به جاروهای خانگی

یک مکنده تجاری که می توان به عنوان جاروبرقی آب و خاک از آن یاد کرد، دوام بالایی دارد و برای نظافت محیط های تجاری یا اداری با مساحت زیاد و به مدت طولانی تر مورد استفاده قرار می گیرد. این رده از جاروها حجم بیشتری از آلودگی را با کیفیت بسیار مطلوب و در مدت زمان کمتری جمع آوری می کنند بنابراین به کارگیری آن ها سبب صرفه جویی در هزینه ها شده و یک ابزار مقرون به صرفه به شمار می آید. دوام و مقاومت بالای یک مکنده تجاری امکان استفاده از آن را در محیط های بزرگ فراهم می کند، علاوه بر این جارو برقی تجاری دارای کابل برق و لوله خرطومی با طول مناسب می باش که استفاده از جارو را در نقاط مختلف محیط هم چون راهروهای باریک را بدون نیاز به جا به جا کردن دستگاه، امکان پذیر می سازد.

در این رده از دستگاه های جاروبرقی تجاری می توان قدرت مکش را با توجه به نوع سطح تنظیم نمود به عنوان مثال در هنگام نظافت سطوح هموار جهت جلوگیری از چسبیدن نازل جاروبرقی به زمین می توان قدرت مکش را کاهش داد و یا این که به منظور انجام نظافت محیط با بیشترین کیفیت و یا به منظور مکش مایعات، قدرت مکش بر روی حداکثر مقدار خود تنظیم می گردد. این جاروها ساختار ساده و کاربر پسندی دارند و مخزن آن ها  با سهولت هر چه تمام تر قابل تخلیه شدن است. در برخی از انواع مکنده تجاری و یا خانگی قابلیت نصب فیلتر هپا وجود دارد که ذرات بسیار ریز آلودگی را در خود نگه می دارد و از بازگشت دوباره آن ها به محیط جلوگیری می کند و در نتیجه هوای محیط تصفیه می شود.دسته : مقالات

نام (الزامی):
ایمیل:
وب سایت:
نظر شما: