اخبار فروشگاه جاروبرقی

news.jaroo.ir

بهترین جاروبرقی برای نظافت اتومبیل

خودروها و دیگر وسایل نقلیه همواره در معرض آلودگی قرار دارند و انواع آلاینده ها مانند خاک، گرد و غبار، باقی مانده مواد غذایی و دیگر ذرات حساسیت زا، بخش های داخلی و بیرونی ماشین را فرا می گیرد. اگر درون اتومبیل تمیز باشد میزان گرد و غبار در آن کمتر بوده و برای افرادی که مبتلا به بیماری های آسم و آلرژی هستند مناسب تر است. بنابراین به همان اندازه که به تمیزی و زیبایی بدنه ماشین توجه نشان داده می شود، نظافت و بهداشت فضای داخلی آن نیز از اهمیت به سزایی برخوردار می باشد. به همین منظور با استفاده از یک جاروبرقی مناسب می توان صندلی ها و بخش های دور از دسترس اتاقک ماشین را نظافت نمود.

انتخاب بهترین جاروبرقی خانگی

به منظور نظافت صندلی، زیر پایی ها، صندوق عقب، درزها و … لازم است یک جاروبرقی پر قدرت با ابعاد جمع و جور مورد استفاده قرار گیرد تا علاوه بر نظافت کامل ماشین جابه جایی آن دشوار نباشد. وجود انواع مختلف سری و برس جارو کمک می کند کلیه بخش ها از جمله نقاط باریک به خوبی تمیز شوند.

نظافت سطوح درونی اتومبیل با جاروی مناسب

جاروبرقی صنعتی که برای نظافت اتومبیل به کار می رود دارای قابیلت تمیز نمودن سطوح نرم مانند صندلی و زیر پایی می باشد و ذرات آلودگی را از میان منافذ آن ها خارج می کند. با استفاده از سری باریک و تخت گوشه ها و نقاط زاویه دار صندلی ها نظافت خواهند شد. هم چنین سطوحی که زیر صندلی ها قرار گرفته اند به وسیله جارو برقی و سری های مناسب به طور کامل تمیز می گردند. پدال ها و زیر آن ها بخش هایی از اتومبیل هستند که توجه کمتری را به خود جلب می کند، در حالی که تمیز بودن این قسمت ها می تواند مفید و موثر باشد. با بهره مندی از سرهای باریک و تخت جاروبرقی قدرتمند گرد و خاک و زباله هایی که در پدال و نواحی اطراف آن به دام افتاده اند، از میان برداشته خواهند شد.

نظافت نقاط حساس

قسمت های حساس یک اتومبیل مانند داشبورد، دریچه ها، دیواره داخلی درب ها و … هم چون دیگر بخش های ماشین نیازمند نظافت هستند که با استفاده از یک جاروی خانگی یا تجاری مناسب با سهولت تمیز شده و هیچ گونه آسیبی به آن ها وارد نمی گردد. با انجام این مراحل ساده در کنار یک بهترین جاروبرقی خانگی می توان به آسانی و در هر زمانی تمامی سطوح درونی اتومبیل را نظافت نموده و با گذشت زمان به یک فرآیند رضایت بخش تبدیل خواهد شد.دسته : مقالات

نام (الزامی):
ایمیل:
وب سایت:
نظر شما: