اخبار فروشگاه جاروبرقی

news.jaroo.ir

اهمیت فیلتر مناسب در جاروبرقی خانگی

سیستم فیلتراسیون یکی از مهم ترین بخش های همه دستگاه های جاروبرقی خانگی، تجاری و جاروبرقی صنعتی می باشد و در حقیقت ضمانت می کند هر آن چه درون مخزن خاکروبه جمع آوری شده به محیط باز نمی گردد و هوای محیط اطراف را عاری از آلودگی نگه می دارد. همان طور که انتخاب یک جاروبرقی خانگی مناسب برای نظافت منازل از اهمیت زیادی برخوردار است، نصب فیلتر مناسب بر روی آن نیز حائز اهمیت خواهد بود. در همه محیط های خانگی ذرات آلاینده بسیار زیادی وجود دارد که با چشم دیده نمی شوند و عامل بروز آسم و آلرژی به ویژه برای کودکان به شمار می آیند. برخی از این ذرات آلودگی توسط سیستم تنفسی انسان فیلتر می شود اما وجود یک جاروبرقی و فیلتری مناسب می تواند بیشتر کمک کند.

نظافت محیط خانه با جاروبرقی خانگی

مکانیزم عملکرد همه دستگاه های جارو برقی به گونه ای است که هوا را از دهانه خروجی به محیط بیرون می فرستد و این جریان هوا از فیلتر عبور می کند؛ بنابراین اگر فیلتر تعبیه شده بر روی جارو مرغوب باشد هوای تمیزتری را به محیط باز می گرداند و در صورتی که سیستم فیلترسازی مناسب نباشد گرد و غبار دوباره وارد محیط می شود. بعضی از ذرات به اندازه ای کوچک هستند که از فیلتر عبور کرده و به طور مستقیم به هوای محیط بیرون راه پیدا می کنند. وجود ذرات گرد و غبار ممکن است محسوس نباشد اما به مرور زمان اثرات خود را نشان می دهد.

اهمیت استفاده از فیلتر مناسب در جاروبرقی خانگی

اغلب دستگاه های جارو برقی خانگی مجهز به پاکت و فیلتر کمکی هستند که مواد مکش شده درون پاکت باقی می مانند و ذرات کوچک تر نیز توسط فیلتر به دام انداخته می شود. فیلتر کمکی نقش به سزایی در تصفیه هوای محیط و هم چنین از ورود ذرات به موتور دستگاه جلوگیری نموده و نقش محافظ را در جاروی خانگی ایفا می کند.

چرا باید از جاروی خانگی با فیلتر مناسب استفاده کنیم؟

وجود پاکت و فیلتر با کیفیت مطلوب در جاروبرقی با جلوگیری از ورود گرد و غبار ریز به محیط و ارسال هوای تمیز، هوا را تصفیه می کند که در نتیجه آن احتمال بروز حساسیت و آلرژی به میزان قابل توجهی کاهش می یابد و علاوه بر آن محیط خانه برای مدت زمان بیشتری تمیز باقی مانده و نظافت دوباره دیرتر انجام خواهد گرفت. به منظور حفظ سلامتی افراد به خصوص کودکان و کسانی که دچار حساسیت هستند، استفاده از جارو برقی ایده آل به همراه فیلتر با کیفیت تاثیر گذار خواهد بود.دسته : مقالات

نام (الزامی):
ایمیل:
وب سایت:
نظر شما: